Jak działamy

Przebieg transakcji sprzedaży auta

Skup aut Wrocław to firma, dla której priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, a co za tym idzie jak najlepsza opinia w branży wrocławskich skupów aut. Z tego względu staramy się, aby każdy nasz Kontrahent był w jak największym stopniu zadowolony z poziomu naszych usług.

Dbamy więc o to, aby każda transakcja przebiegała szybko i sprawnie, w kulturalnej atmosferze, a kwota wypłacona za samochód była dla Państwa w pełni satysfakcjonująca !

Jak działa nasz skup aut czyli przebieg transakcji sprzedaży samochodu

  1. Kontakt z nami i wstępna wycena auta. Uzyskanie wyceny wstępnej jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny (535-385-535) bądź poprzez formularz wyceny.
  1. Umówienie oględzin samochodu w preferowanym przez Klienta miejscu i czasie (w przypadku uzyskania wstępnego porozumienia w sprawie ceny sprzedaży auta).
    Uwaga! Oględziny auta są bezpłatne i nie zobowiązują do jego sprzedaży!
  1. Oględziny samochodu (potwierdzenie informacji przekazanych nam podczas wyceny wstępnej) i próba ustalenia ostatecznych, satysfakcjonujących obie strony warunków sprzedaży auta**Jeśli podczas oględzin auta nie zostaną stwierdzone niezgodności z opisem, który otrzymaliśmy na etapie wyceny wstępnej, wówczas nasza propozycja nie ulega zmianie (w szczególności nie będzie niższa). Jeśli okaże się, że do samochodu jest np. drugi komplet kół, książka serwisowa itp. o czym nie wiedzieliśmy wcześniej, propozycja cenowa może wzrosnąć !
  1. W przypadku uzyskania porozumienia w sprawie ceny sprzedaży następuje sporządzenie umowy kupna – sprzedaży oraz wypłata pieniędzy za auto (gotówką lub przelewem, według woli Klienta). Udzielamy również informacji co zrobić po sprzedaży samochodu (zgłoszenie sprzedaży auta w wydziale komunikacji oraz u ubezpieczyciela)

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile nasz skup aut zapłaci za Twój samochód wypełnij formularz wyceny lub zadzwoń pod numer 535-385-535.