PYTANIA

Poniżej przedstawiany odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie samochody kupujecie ?

Interesują nas wszystkie samochody – zarówno całe jak i uszkodzone. Kupujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, busy i minivany. Marka, model, rok produkcji, wyposażenie, stan techniczny oraz wizualny nie mają dla nas znaczenia. Kupujemy również samochody bez ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC, jak i auta niezarejestrowane w naszym kraju.


2. Czy umawiając się z wami na oględziny muszę sprzedać auto ?

Oględziny samochodu są całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują do jego sprzedaży. Nigdy nie namawiamy naszych klientów do sprzedaży, dajemy czas na przemyślenie złożonej przez nas oferty zakupu auta.


3. Potrzebuję szybko gotówki. Czy odkupicie moje auto jeszcze dzisiaj ?

Zgodnie z tym co pisaliśmy tutaj dajemy gwarancję, że dojedziemy na miejsce w czasie 24 godzin od zgłoszenia nam chęci sprzedaży auta.

Jeśli zależy Państwu na czasie prosimy o wypełnienie formularza wyceny oraz kontakt telefoniczny z informacją, że sprawa jest pilna (lub od razu kontakt telefoniczny). Wówczas postaramy się dotrzeć na miejsce z gotówką maksymalnie w ciągu 2 godzin od zgłoszenia nam chęci sprzedaży auta !


4. W jaki sposób wyceniacie samochody ?

Zgodnie z tym co pisaliśmy tutaj dajemy gwarancję, że nasza propozycja cenowa nie będzie niższa od 80% wartości rynkowej danego auta. O szczegółach wyceny pisaliśmy tu.


5. Jaka jest forma zapłaty i kiedy otrzymam pieniądze za samochód ?

Za samochody płacimy gotówka, pieniądze przekazujemy w momencie podpisywania umów kupna – sprzedaży. Na życzenie Klienta możemy wykonać przelew bankowy bądź wypłacić pieniądze we wskazanym przez Państwa banku.


6. Czy na potrzeby oględzin mam umyć i posprzątać swoje auto ?

Absolutnie nie. Przygotowanie samochodu do sprzedaży (w tym umycie i posprzątanie) to nasza rola. Przy wycenie auta zwracamy uwagę na ewidentne usterki i wady samochodu, których usunięcie wymaga wkładu finansowego. Fakt, że auto jest brudne i nieposprzątane nie ma jakiegokolwiek wpływu na cenę, którą za nie zaproponujemy.