O NAS

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut za gotówkę?

Przychodzimy z pomocą osobom chcącym sprzedać swoje auto za korzystną cenę, w sposób szybki i komfortowy.

Jesteśmy przyjazną i uczciwa firmą, która jest na rynku już od ponad 9 lat. Prowadzimy skup aut za gotówkę we Wrocławiu, skup aut powypadkowych, skup aut uszkodzonych i skup aut na części,  jesteśmy zainteresowani każdym samochodem. Skupujemy za gotówkę samochody od osób prywatnych jak i od firm, skupujemy również floty. Skup aut za gotówkę obejmuje całe województwo dolnośląskie, opolskie i wielkopolskie. Skup aut za gotówkę pomoże Ci pozbyć się od ręki starego samochodu. Wycena samochodu za darmo!

Bez względu na to, czy chcesz się pozbyć samochodu z uwagi na jego ciągłe awarie, czy po prostu Ci się znudził, czy potrzebujesz gotówki, czy też kupiłeś sobie nowszy samochód, nasz skup aut jest Twoim rozwiązaniem !

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz wyceny, a przyjedziemy na miejsce i odkupimy Twój samochód !

Dlaczego warto nam zaufać ?

Nasz Skup Aut Wrocław jest legalnie działającym skupem aut, który funkcjonuje na rynku od 9 lat. Skup samochodów Wrocław działa bardzo prężnie, co tylko potwierdza fakt, że oferowane przez nas ceny skupu aut są wysokie i satysfakcjonujące dla naszych Kontrahentów.

Oferujemy skup aut za gotówkę oferując co najmniej 80% wartości rynkowej danego auta !

O tym, dlaczego tak dużo płacimy za samochody mogą Państwo przeczytać tutaj.

Nasz skup aut dba o to, aby wszelkie formalności związane ze sprzedażą auta były załatwione szybko, sprawnie i prawidłowo. Ponadto kupując auto dajemy Państwu pisemną Gwarancję !

Starając się o jak najlepszą opinię w branży skupu aut dbamy o to, aby każdy nasz Klient był w maksymalnym stopniu zadowolony z poziomu naszych usług. Tym samym zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie dokonywania transakcji