Dlaczego tak dużo płacimy?

Najlepsze ceny w branży skupu aut

Wiele osób dzwoniąc do naszego skupu samochodów zadaje nam następujące pytanie: skoro piszecie, że nie opłaca się samodzielnie sprzedawać auta, to jakim cudem wam opłaca się kupować samochód za ponad 80% jego wartości ? Już tłumaczymy..

We Wrocławiu jest wiele skupów aut, które są prowadzone przez różne podmioty. Niektóre z nich oferują bardzo niskie ceny skupu aut – niekiedy w okolicach 30-40% realnej wartości rynkowej samochodu.  Nasz skup aut za każdy samochód płaci co najmniej 80% jego wartości rynkowej. Niewielką marżę na każdym samochodzie nadrabiamy dużą liczbą kupionych i sprzedawanych aut (ponad 50 sztuk miesięcznie).

Jako komis samochodowy posiadamy dużo tańsze ubezpieczenia OC oraz ogłoszenia sprzedaży na portalach motoryzacyjnych, co daje nam kolejną przewagę nad prywatną osobą sprzedającą swoje auto. Zwłaszcza gdy samochód nie chce się sprzedać przez dłuższy czas i trzeba go ubezpieczyć bądź odświeżyć ogłoszenie, nas, jako profesjonalny skup aut, kosztuje to dużo mniej.

Nasza rozbudowana sieć sprzedaży, szeroka oferta pojazdów oraz wielu odbiorców, którzy od lat współpracują z naszym skupem aut sprawiają, że dużo łatwiej sprzedać nam samochód niż prywatnej osobie, która sprzedając jedno auto ma po pierwsze ograniczone ramy czasowe (praca i inne obowiązki) na rozmowy telefoniczne z klientami, prezentacje auta i wizyty na stacjach diagnostycznych, a po drugie dużo mniejsze doświadczenie w sprzedaży pojazdów, negocjacjach cen itp.

O tym, jak trudnym i irytującym zadaniem bywa sprzedaż auta pisaliśmy w artykule Skup aut czy sprzedaż na własną rękę?

Za każde auto oferujemy co najmniej 80% jego realnej rynkowej wartości, co stawia nas na pozycji lidera skupów aut nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce. Ponadto jako jedyny skup aut we Wrocławiu, podczas zakupu samochodu, dajemy pisemną Gwarancję co sprawia, że po sprzedaży nam auta nie musisz się już niczym martwić!

Podsumowując, sprzedając samochód do naszego skupu aut zyskujesz nie tylko czas, ale i pieniądze ! Jeśli chcesz sprzedać swoje auto szybko, sprawnie i za uczciwą cenę nie zwlekaj – zadzwoń do nas lub wypełnij formularz i dowiedz się, ile zapłacimy za Twój samochód !