Gwarancja

Sprzedając nam auto otrzymujesz kompleksową gwarancję !

Gwarancja nr 1 uczciwa cena skupu

Skupów aut, komisów samochodowych, oraz wszelkiej maści handlarzy samochodami i pośredników jest we Wrocławiu wiele, oferują oni bardzo różne, przeważnie mocno zaniżone ceny skupu aut. Wiadomo, że szybka sprzedaż auta rządzi się swoimi prawami i nikt, kto kupuje samochód w celu jego dalszej odsprzedaży, nie zapłaci za auto 100% jego wartości.

Nasz skup samochodów we Wrocławiu jest pewną i sprawdzoną firmą, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wiele skupów aut, które z profesjonalnym skupem samochodów bądź autokomisem mają niewiele wspólnego, to przydomowi handlarze, dla których handel autami jest dodatkowym sposobem na łatwy zarobek bądź dorobienie do pensji. Ze względu na niewielką ilość kupowanych i sprzedawanych w miesiącu samochodów osoby takie chcą zapłacić za auto jak najmniej, a najchętniej dostać je prawie za darmo. Szukając naiwnych osób oraz dużego i łatwego zarobku oferują za samochody nawet 30-40% wartości rynkowej. Często nie mając nawet pieniędzy na zakup droższego auta chcą je rezerwować albo kupić po mocno zaniżonej cenie. Nierzadko odbywa się to w nachalny sposób, znane są nawet przypadki celowego uszkadzania samochodu, co ma na celu skłonić właściciela do jego szybszej sprzedaży !

Nasz skup aut nie szuka „jelenia”, od którego można kupić dobre auto w cenie złomu ! Gwarantujemy, że złożona przez nas propozycja zakupu samochodu będzie równa co najmniej 80% jego realnej wartości rynkowej* !

*przez realną wartość rynkową danego auta rozumiemy ceny podobnych egzemplarzy danej marki i modelu, z podobnym przebiegiem, wyposażeniem i w porównywalnym stanie technicznym oraz wizualnym.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie kupić auto na podstawie wyceny licencjonowanego rzeczoznawcy, jednak wówczas koszt takiej opinii pokrywa Klient.


Gwarancja nr 2 – nie zwrócimy auta

Sprzedając używane auto zawsze istnieje ryzyko, że po sprzedaży w samochodzie coś się zepsuje i nabywca będzie żądał pieniędzy na naprawę auta lub będzie chciał zwrócić samochód, tłumacząc to tzw. wadą ukrytą. Dotyczy to zwłaszcza samochodów starszych, w których dużo rzeczy może odmówić posłuszeństwa w trakcie eksploatacji, nawet z dnia na dzień. Niektóre osoby wymagają od kilkunastoletniego samochodu auta w stanie salonowym. Jeśli coś się zepsuje, nawet po kilku tygodniach czy miesiącach od dnia zakupu, osoba taka potrafi zadzwonić z pretensjami, żądać zwrotu gotówki za samochód bądź pieniędzy na pokrycie kosztów naprawy. Żądania takie są zwykle nieuzasadnione, jednak uparty i zawzięty klient może doprowadzić sprawę nawet na drogę sądową. Niezależnie od tego, jaki będzie jej finał, kosztuje to zawsze dużo nerwów i czasu.

Jako jedyny skup aut we Wrocławiu zrzekamy się możliwości zwrotu samochodu, który kupimy. Dajemy na to pisemną gwarancję. Wyłączamy tym samym rękojmię oraz wszelkie inne prawa, które normalnie chronią nabywcę pojazdu. Sprzedając auto nam masz pewność, że samochód do Ciebie nie wróci i nie będziesz mieć jakichkolwiek problemów po jego sprzedaży!


Gwarancja nr 3 uczciwie i legalnie

Skupy aut są prowadzone przez przeróżne osoby. Część skupów aut działa oczywiście legalnie, niestety zdecydowana większość to przypadkowe osoby, które często kupują samochody w imieniu osób, których nawet nie widzimy na oczy, a niekiedy nawet chcą sprzedawać auto w naszym imieniu, aby nie widnieć w dokumentach, nie płacić podatków itp. Niektórzy z nich w ogóle nie chcą sporządzać umów, tłumacząc na przykład, że auto zostanie rozebrane na części i umowy nie będą potrzebne.

Tymczasem niezależnie od tego, co po sprzedaży stanie się z samochodem, powinniśmy spisać umowę kupna – sprzedaży. Po pierwsze sprzedaż auta w ciągu 30 dni trzeba zgłosić w Wydziale komunikacji. Po drugie prawidłowo spisana umowa, na której podpisuje się osoba, której dokument tożsamości możemy zweryfikować, to jedyna gwarancja na to, że po sprzedaży auta nie będzie żadnych problemów z nim związanych!

Nasza firma jest legalnie działającym i uczciwym skupem aut. Każde auto kupujemy na podstawie umowy kupna – sprzedaży, która jest sporządzana pomiędzy Sprzedającym a naszą firmą. Każdy klient podczas zawierania transakcji z naszym skupem aut otrzymuje również wydruk z CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) co wzmacnia pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem, a co za tym idzie po sprzedaży auta nie będzie jakichkolwiek problemów z nim związanych.


Gwarancja nr 4 szybko i sprawnie

Decydując się na sprzedaż auta na własną rękę trzeba się liczyć z tym, że klienci, którzy przyjadą oglądać nasz samochód będą różni. Oczywiście zdarzają się normalne osoby, zdające sobie sprawę z faktu, że nie należy oczekiwać od kilkunastoletniego samochodu stanu salonowego. Niestety spora część klientów to ludzie, którzy chcą kupić auto niewymagające żadnego wkładu finansowego, najlepiej bezwypadkowe, od pierwszego właściciela i ze znikomym, oczywiście potwierdzonym książką serwisową przebiegiem za połowę ceny rynkowej! Zdarzają się nawet klienci, którzy w samochodzie o wartości 1500 złotych sprawdzają grubość powłoki lakierniczej, pytają o książki serwisowe, wymiany rozrządu itp. Osoby takie często chcą sprawdzić samochód przed zakupem w warsztacie, serwisie samochodowym, na stacji diagnostycznej, a niekiedy nawet w ASO danej marki. Jak wiadomo w każdym samochodzie używanym „coś się znajdzie” i rezultat takich oględzin jest wiadomy : strata paliwa, nerwów i naszego czasu.

Bywa, że samochód przyjeżdża oglądać cała rodzina bądź grupa znajomych. Często każda z tych osób chce się przejechać naszym autem. O ile dojdzie do transakcji sprzedaży można to przeboleć. Często jednak, zazwyczaj pod koniec oględzin okazuje się, że nie mieli oni wcale zamiaru zakupu, a nasze auto było tylko jednym z punktów rodzinnej wycieczki objazdowej.

Więcej na temat nieznośnych klientów pisaliśmy w artykule Skup aut czy sprzedaż na własną rękę?

Jako profesjonalny i doświadczony skup aut zdajemy sobie sprawę, że samochód w idealnym stanie można kupić w salonie, a każde auto używane ma swoje wady. Oczywiście przy wycenie bierzemy pod uwagę ewidentne wady i usterki auta jednak nie doszukujemy się dziury w całym szukając rysek na lakierze. Dlatego zapewniamy szybkie i sprawne oględziny każdego samochodu – bez zbędnego marudzenia, sprawdzania auta w ASO, w warsztatach i na stacjach diagnostycznych.

Nasz skup aut gwarantuje, że oględziny każdego samochodu nie zajmą więcej niż 20 minut !* Gwarantujemy ponadto, że dojedziemy na miejsce, wycenimy samochód oraz wypłacimy gotówkę w ciągu 24 godzin od zgłoszenia nam chęci jego sprzedaży!**

*Dotyczy wszystkich aut o wartości do 50 tys. złotych. Oględziny droższego samochodu mogą zająć do 60 minut.

**W przypadku aut o wartości powyżej 200 tys. złotych zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu do 3 dni.

Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz uczciwą cenę za sprzedaż swojego samochodu, wszystkie formalności zostaną załatwione szybko i profesjonalnie, a po zakupie auta nie wrócimy do Ciebie z pretensjami dotyczącymi jego stanu technicznego, zadzwoń do nas! Nasz skup aut pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy związane ze sprzedażą samochodu!